Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetlerimiz

Sizde bizi tercih ederek temizliği keyifli hale getirebilirsiniz

eşyalı ev temizliği

Eşyalı Ev Temizliği

Firmamızdan aldığınız ev temizliği hizmetinde nitelikli personelin yanında işlevsel ve teknolojik ekipmanlardan da istifade edilebilir. Bu kapsamda halı ve koltuklarınız için etkili makinelerden istifade edilir.

Evin temizlenmesinde özellikle önem verilmesi gereken alanlardan biri de camların temizlenmesidir. Özellikle havanın yağışlı ya da tozlu olduğu zamanlarda camlar çabuk kirlenir. Kirlenme sonucunda doğal olarak kötü bir görüntü oluşur. Bu kapsamda en az haftada bir kez camların temizlenmesi ile kötü görüntü ortadan kalkar. 

inşaat temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bitmiş inşaatlarda ya da bina içerisinde yapılan tadilatlardan sonra pek çok pislik ortaya çıkmaktadır. İnşaat ya da tadilat çalışmaları uzun süren işlerdir ve bu noktada binaların ciddi anlamda kirlenmesi oldukça normal bir durumdur. Bu noktada zor olan şey ise şüphesiz inşaat sonrası temizlik olacaktır. Alçı kalıntıları, molozlar, akmış boyalar ve daha pek çok inşaat malzemesi bu pisliğin içerisinde yer aldığı için inşaat sonrasında yapılan temizlikler zorlu ve yorucu olabilmektedir. Üstelik tüm bu kalıntı ve pisliklerin kaliteli temizlik ürünleri ve tecrübeli kişiler tarafından çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenen sonuçlar alınamayabilir.

Boş Ev Temizliği

Taşınma öncesi veya sonrası, eşyasız her evi boş ev olarak sınıflandırıyoruz. Sanılanın aksine boş evlerin temizliği yaşanan evlerin temizliğinden çok daha zahmetli.

Yerleşmiş kir ve tozların güçlü malzemelerle temizlenmesi oldukça zorlu bir süreç. Temizlik malzemeleriyle boş evinizi sizin için oturmaya hazır hale getiriyoruz. Aydın Temizlik olarak  malzemeleri ise tarafımızca temin ediyoruz.

Bahçe Park Temizliği

Park ve bahçelerin, yeşil alanların sulanması, tanzimi, bitkilerinin gelişmelerini kuvvetlendirip sağlıklı kılmak, form vermek ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için düzenli bakımlarının yapılması konularında belediyelere hizmet vermektedir.

Yeşil alanların bakımın yanı sıra çevresinin de park ve dinlenme alanları, çocuk oyun ve spor alanları, yürüme yolları, çim, bitki vb. gibi alanların, temizliğini de gerçekleştirmektedir.

Aydın Bahar Temizlik

Hakkımızda

İhtiyacınız doğrultusunda profesyonel ekiplerimizle temizliğinizi yapıyoruz.

 • Boş Ev temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Boş Ev Temizliği
 • Bahçe Park Temizliği

  Hemen Ara
  WHATSAPP
  Teklif Al
  Merhaba Whatsapp üzerinden teklif alabilirsiniz